Váš event s komikmi Silných Rečí

Stand-up, improshow, Ťažký týždeň na vašom firemnom evente

Poďme do toho

15 SEZÓN SMIECHU

Už od roku 2009 bavíme ľudí po celom Slovensku, v Čechách i na Morave a medzi naše najznámejšie mená patria SimonaMichael SzatmaryJakub „Zitron“ Ťapák či Tomáš Hudák.

Celú skupinu však tvorí až 20 ostrieľaných komikov s vycibreným autorským humorom, ktorí vás rozosmejú stand-upom, odmoderujú váš event alebo vám rovno pripravíme originálnu show na celý večer.

Firemná párty, teambuilding, akcie pre klientov, uvedenie nových produktov či vianočné eventy – Silné Reči vás rozosmejú v každej situácii!

POĎME DO TOHO

RUKU NA SRDCE

Jakub “Zitron” Ťapák

Jakub Zitron Ťapák vám s fantastickým stand-up comedy špeciálom Ruku na srdce pripraví zážitok, na ktorý len tak nezabudnete. Jeho vystúpenia sú zárukou tvrdého a trefného humoru, ktorý Vás posadí na zadok tak expresne, že sa od smiechu ani nestihnete uraziť. 

Vo svojom prvom špeciáli vám Zitron elegantne naservíruje svoje postrehy z partnerského života, čerstvého rodičovstva, ale aj iných odvetví ako napríklad rečové vady alebo Harry Potter.

Dĺžka: 60 minút

Vhodné pre publikum: ženy i muži od 15 rokov

Zitron na vašom evente

KONEČNE SPOLU

Michael Szatmary a Tomáš Hudák

Michael Szatmary a Tomáš Hudák predstavujú svoj spoločný stand-up špeciál Konečne Spolu! Títo ostrieľaní hráči vám predvedú, ako to vyzerá, keď sa na jednom pódiu stretne humor, elegancia, šarm, sex appeal, gentlemanstvo, skúsenosti, ale hlavne dobrí priatelia. Vytvorili spoločne novú klasiku? Zapíšu sa do dejín svetového humoru?

Dĺžka: 120 minút

Vhodné pre publikum: ženy i muži, stredný vek

Szatmary a Hudák na vašom evente

Silné Reči JAM

Improvizačná show

Improvizačná show Silné Reči Jam si už stihla získať srdcia mnohých divákov i komikov. Pripravili sme pre vás pestré improvizačné disciplíny, ktorých dej a postavy môžete vymýšľať i vy priamo z publika. 

Prekazíme chystanú svadbu, naplánujeme dokonalý zločin alebo zachránime svet?

Zažite obľúbenú impro šou Silné Reči Jam a staňte sa súčasťou show, v ktorej nikto nevie, ako to dopadne, ale výsledok vždy stojí za to!

Dĺžka: 60-80 minút

Vhodné pre publikum: ženy i muži od 15 rokov

JAM na vašom evente

ŤAŽKÝ TÝŽDEŇ

s Jakubom Gulíkom

Úspešná satirická show Ťažký týždeň baví Slovákov už od roku 2015 a rozosmeje aj hostí na vašom evente! Na kľúč pre vás pripravíme špeciálnu epizódu, ktorá v spolupráci s vami vtipne odprezentuje vašu firmu i zamestnancov.

Dĺžka: 10-15 minút

Vhodné pre publikum: ženy i muži od 15 rokov

Ťažký týždeň na vašom evente

Kontakt

Môžete si vybrať zo širokého portfólia aktivít a produkcie Silných rečí a našich komikov pre vašu akciu. Vieme však odporučiť a osloviť aj ďalších umelcov.

napíšte nám