Docent

doc. Mgr. Milan “Docent” Sedliak, PhD.


Má skutočný titul z telocviku a je výživovým poradcom vrcholových športovcov i olympionikov, napríklad hokejistu Tomáša Tatara či vodnoslalomára Mateja Beňuša. Docent vás rozosmeje aj pri tom, ako vám pripraví jedálniček na mieru alebo urobí prednášku o spánku a biologických rytmoch, populárnych diétach či doplnkoch stravy. 

Docent má pre vašu firmu pripravené pútavé i vtipné prednášky v rozsahu 60-90 minút na nasledujúce témy:

Chronovýživa – biorytmy, spánok a stravovanie: Prednáška o vplyve biologických rytmov a spánku na zdravie, stravovanie podľa biorytmov, a odporúčania pre smennú prácu.

Populárne diéty – mýty a fakty: Trendy v stravovaní (vegánstvo, ketogénne diéty), chudnutie, formovanie postavy, dlhovekosť, a význam genetických testov v stravovaní.

Doplnky výživy pre zdravie a výkon: Marketing doplnkov výživy, benefity a riziká, prirodzené vs. „umelé“ doplnky, vedecky podložené užívanie.

Stand-up comedy vystúpenie 

Ak sa na vašom evente chcete iba zabaviť bez vedeckých faktov a powerpointových prednášok, Docent je ostrieľaným komikom s pestrou paletou autorských vtipných príbehov, na ktorých sa budete baviť ešte niekoľko dní po jeho vystúpení. 

Váš event môže byť zábavný a zároveň nabitý užitočnými informáciami – stačí nás skontaktovať a objednať si Docenta!

Docent na vašom evente