Formáty

JAM

JAM

Silné Reči dokážu ísť bez prípravy. Slovný aj situačný humor, ktorý vzniká priamo pred vami - to je improvizačná show Jam!
Lístky na show TU!
Kuloár Mateja Adámyho

Kuloár Mateja Adámyho

Politická satira je na Slovensku absolútne nutná - ako inak by sme dokázali brať to šialenstvo s nadhľadom? A satira prekvitá, kým sa o ňu stará Matej Adámy.
Lístky na show TU!
Grilovačka

Grilovačka

Traja komici roastujú epické video výplody zo sveta internetu a vo vzduchu rozvoniava dočierna spečený humor - to je vaša obľúbená Grilovačka! Nezmeškajte najbližšie live nakrúcanie a staňte sa súčasťou publika, ktoré uvidí z prvej ruky nielen 4 nové časti, ale aj priebeh vzniku celej show.
Sleduj tu!
Open Mic

Open Mic

Na Open Mic-u môžete vidieť komikov Silných rečí skúšať si nové vtipy. Príležitosť dostanú aj ľudia, ktorí si chcú stand-up vyskúšať a strápniť sa alebo uspieť pred plným klubom. Ak chcete na pódiu stáť aj vy, stačí napísať na openmic@silnereci.sk
Lístky na show TU!
Silné reči v Česku

Silné reči v Česku

Nejsilnější slovenská stand-up comedy vyráží na tour po českých městech a přinese vám vytříbený autorský humor od těch nejlepších komiků. Mezi nejznámější jména určitě patří Simona, Michael Szatmary, Jakub “Zitron” Ťapák nebo Tomáš Hudák, skupinu Silné Reči však celkově tvoří dvacet výjimečně talentovaných lidí s osobitým stylem humoru. Nenechte si ujít naši skvělou show, která vás smíchy posadí na zadek!
Lístky na show TU!
Ťažký týždeň LIVE

Ťažký týždeň LIVE

Úspešná satirická show Ťažký týždeň baví Slovákov už od roku 2015 a rozosmeje Vás možno aj vo Vašom meste. LIVE show, s ktorou Jakub Gulík osobne pricestuje až k vám! Jakub Gulík vás v nej prevedie súhrnom dôležitých udalostí a významných míľnikov.
Lístky na show TU!