Formáty

Simona špeciál

Najznámejšia slovenská stand-up komička Simona Salátová vyráža na česko-slovenské turné so svojím hodinovým stand-up špeciálom.
Lístky na show TU!

Michael Szatmary špeciál

Michael Szatmary, jedno z najväčších a najjagavejších mien na slovenskej stand-up comedy scéne prináša svoj vyše hodinový špeciál, ktorý dostal názov Profesionálny žid.
Sleduj záznam tu!

JAM

Silné Reči dokážu ísť bez prípravy. Slovný aj situačný humor, ktorý vzniká priamo pred vami - to je improvizačná show Jam!
Lístky na show TU!

Kuloár Mateja Adámyho

Politická satira je na Slovensku absolútne nutná - ako inak by sme dokázali brať to šialenstvo s nadhľadom? A satira prekvitá, kým sa o ňu stará Matej Adámy.
Lístky na show TU!

Grilovačka

Traja komici roastujú epické video výplody zo sveta internetu a vo vzduchu rozvoniava dočierna spečený humor - to je vaša obľúbená Grilovačka! Nezmeškajte najbližšie live nakrúcanie a staňte sa súčasťou publika, ktoré uvidí z prvej ruky nielen 4 nové časti, ale aj priebeh vzniku celej show.
Sleduj tu!

Open Mic

Na Open Mic-u môžete vidieť komikov Silných rečí skúšať si nové vtipy. Príležitosť dostanú aj ľudia, ktorí si chcú stand-up vyskúšať a strápniť sa alebo uspieť pred plným klubom. Ak chcete na pódiu stáť aj vy, stačí napísať na openmic@silnereci.sk
Lístky na show TU!

Zitron - Ruku na srdce

Vo svojom prvom stand-up špeciáli vám Zitron elegantne naservíruje svoje postrehy z partnerského života, čerstvého rodičovstva, ale aj iných odvetví ako napríklad rečové vady alebo Harry Potter.
Lístky na show TU!

Silné reči v Česku

Nejsilnější slovenská stand-up comedy vyráží na tour po českých městech a přinese vám vytříbený autorský humor od těch nejlepších komiků. Mezi nejznámější jména určitě patří Simona, Michael Szatmary, Jakub “Zitron” Ťapák nebo Tomáš Hudák, skupinu Silné Reči však celkově tvoří dvacet výjimečně talentovaných lidí s osobitým stylem humoru. Nenechte si ujít naši skvělou show, která vás smíchy posadí na zadek!
Lístky na show TU!

Človek z ľudu

Tak ako vy, aj Jakub Gulík je “Človek z ľudu”. A práve takto sa volá jeho premiérový stand-upový špeciál, v ktorom vám jeden z najpovolanejších komikov na politicko-spoločenskú satiru predstaví Slovensko tak, ako ste ho nikdy predtým nevnímali. Prečo sa Gulík teší z výsledku volieb, ktorá droga je pre Slovákov neodolateľnejšia než alkohol a ako nás pred všetkým zlom nakoniec zachráni naša vrodená národná neschopnosť?
TU si kúpiš lístky!