Formáty

Simona špeciál

Najznámejšia slovenská stand-up komička Simona Salátová vyráža na česko-slovenské turné so svojím hodinovým stand-up špeciálom.
Lístky na show TU!

Michael Szatmary špeciál

Michael Szatmary, jedno z najväčších a najjagavejších mien na slovenskej stand-up comedy scéne prináša svoj vyše hodinový špeciál, ktorý dostal názov Profesionálny žid.
Sleduj záznam tu!

ROAST Simony

Simona je už hviezda a má za sebou desiatky vypredaných vystúpení... a preto si z nej ideme robiť nemilosrdnú srandu na našej Roast show!
Lístky na show TU!

JAM

Silné Reči dokážu ísť bez prípravy. Slovný aj situačný humor, ktorý vzniká priamo pred vami - to je improvizačná show Jam!
Lístky na show TU!

Kuloár Mateja Adámyho

Politická satira je na Slovensku absolútne nutná - ako inak by sme dokázali brať to šialenstvo s nadhľadom? A satira prekvitá, kým sa o ňu stará Matej Adámy.
Lístky na show TU!

DANO ČISTÝ - KONIEC SVETA

Prichádza koniec sveta. To nie je bulvárny titulok, ale výsledok pozorovania Dana Čistého. Našťastie, Dano o tom vedel prvý, preto vám dá ku koncu sveta detailný návod vo svojom novom stand-up comedy špeciále.
Lístky na show TU!

Grilovačka

Sleduj tu!

Open Mic

Na Open Mic-u môžete vidieť komikov Silných rečí skúšať si nové vtipy. Príležitosť dostanú aj ľudia, ktorí si chcú stand-up vyskúšať a strápniť sa alebo uspieť pred plným klubom. Ak chcete na pódiu stáť aj vy, stačí napísať na openmic@silnereci.sk
Lístky na show TU!

Zitron - Ruku na srdce

Vo svojom prvom stand-up špeciáli vám Zitron elegantne naservíruje svoje postrehy z partnerského života, čerstvého rodičovstva, ale aj iných odvetví ako napríklad rečové vady alebo Harry Potter.
Lístky na show TU!