NESEME HUMOR DO ČESKA

Rozosmejte svojich hostí tým najlepším čo slovenský humor ponúka.

Poďme do toho

15 SEZÓN SMIECHU

Už od roku 2009 bavíme ľudí po celom Slovensku, v Čechách i na Morave a medzi naše najznámejšie mená patria SimonaMichael SzatmaryJakub „Zitron“ Ťapák či Tomáš Hudák.

Celú skupinu však tvorí až 20 ostrieľaných komikov s vycibreným autorským humorom, ktorí vás rozosmejú stand-upom, odmoderujú váš event alebo vám rovno pripravíme originálnu show na celý večer.

Firemná párty, teambuilding, akcie pre klientov, uvedenie nových produktov či vianočné eventy – Silné Reči vás rozosmejú v každej situácii!

POĎME DO TOHO

RUKU NA SRDCE

Jakub “Zitron” Ťapák

Jakub Zitron Ťapák vám s fantastickým stand-up comedy špeciálom Ruku na srdce pripraví zážitok, na ktorý len tak nezabudnete. Jeho vystúpenia sú zárukou tvrdého a trefného humoru, ktorý Vás posadí na zadok tak expresne, že sa od smiechu ani nestihnete uraziť. 

Vo svojom prvom špeciáli vám Zitron elegantne naservíruje svoje postrehy z partnerského života, čerstvého rodičovstva, ale aj iných odvetví ako napríklad rečové vady alebo Harry Potter.

Dĺžka: 60 minút

Vhodné pre publikum: mladšie, ženy i muži

Zitron na vašom evente

KONEČNE SPOLU

Michael Szatmary a Tomáš Hudák

Michael Szatmary a Tomáš Hudák predstavujú svoj spoločný stand-up špeciál Konečne Spolu! Títo ostrieľaní hráči vám predvedú, ako to vyzerá, keď sa na jednom pódiu stretne humor, elegancia, šarm, sex appeal, gentlemanstvo, skúsenosti, ale hlavne dobrí priatelia. Vytvorili spoločne novú klasiku? Zapíšu sa do dejín svetového humoru?

Dĺžka: 120 minút

Vhodné pre publikum: stredný vek, ženy i muži

Szatmary a Hudák na vašom evente