Objednajte si náš newsletter.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA A BUĎTE AKO PRVÍ INFORMOVANÍ O VYSTÚPENIACH A NOVINKÁCH SILNÝCH REČÍ!

Instagram

Unsupported get request. Object with ID '17841401678346453' does not exist, cannot be loaded due to missing permissions, or does not support this operation. Please read the Graph API documentation at https://developers.facebook.com/docs/graph-api

Mladý a talentovaný bábkoherec zistil, že nadávať deťom sa nepatrí, a tak sa radšej rozhodol pre stand-up comedy. Tu môže vulgárne, ale so šarmom dourážať všetkých naokolo a dostane za to ešte aj zaplatené.

Facebook

Kubo Lužina vás naučí pripraviť si pulled pork a steaky!

Kubo Lužina je nielen skvelý komik, milovník zvierat, podcaster, ale aj vášnivý kuchár o čom pravidelne presviedča ľudí na svojom Instagrame, keď vyvára svojej manželke a sebe. Teraz sa ale Kubo rozhodol, že vás naučí ako si pripraviť skvelé jedlo na jeho spôsob. Spojenie Kubovho humoru a prípravy jedla, ťažko nájdete lepšiu kombináciu. Naje sa vaša duša aj telo.

Hneď vo svojom prvom workshope vám Kubo ukáže, ako si pripravíte pulled pork tak, aby ste boli vo svojom okolí braní za superhrdinu. A variť bude z toho najlepšieho mäsa, pretože to mu poskytne Mäso od Romana.

Lístky si kúpite tu

Načítavam Online predaj vstupeniek, čakajte prosím...

Podporte nás