Objednajte si náš newsletter.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA A BUĎTE AKO PRVÍ INFORMOVANÍ O VYSTÚPENIACH A NOVINKÁCH SILNÝCH REČÍ!

Facebook

BOJUJEME S HUMOROM!

Je to tu…

Koronavírus obalil Slovensko do bezútešneho stavu, ktorý pripomína jadro Dobšinského rozprávok. Mnohí sa cítime na vyvesenie čienej vlajky nad vlastné obydlie a radi by sme plakali do vankúša, kým to neprejde. Skloňujú sa frázy ako: ,,Život zastal.“ Život však stále beží a my máme len jedinú možnosť- zvládnuť tieto ťažké dni na ktoré budeme čoskoro spomínať. A ako ste u nás zvyknutí, bez humoru to nepôjde. U vás doma, na Instagrame, Facebooku či YouTube, vo vesmíre. Nikde to bez nadhľadu neprežijeme.

Prichystali sme si pre vás každodenný podcast ako takú malú náplasť, pretože nám chýbate. Ak by ste nás v tom chceli podporiť, môžete priamo na tomto mieste. Ďakujeme!

Presunuté vystúpenia

Všetky naše vystúpenia sú až do odvolania zrušené, resp. hľadáme pre vás nové termíny. O to viac pociťujeme vašu podporu v online priestore. Kde presne nás môžete nájsť online, sa dočítate nižšie.

Všetkých našich fanúšikov, ktorí mali kúpené lístky na predstavenia budeme o nových termínoch informovať na našich sociálnych sieťach a bude im aj zaslaný email z Tickeportalu. Keďže iste viete, že práve táto sieť je aktuálne pod obrovským náporom množstva zrušených podujatí, mnohé z našich neskorších vystúpení (apríl) sú ešte v riešení. Prosíme o zachovanie trpezlivosti pri týchto technických otázkach. Nás samých situácia veľmi mrzí a zároveň hľadáme riešenia, aby sme sa k vám mohli vrátiť aj po ukončení karantény v plnom nasadení aj napriek tisíckam vrátených vstupeniek.

Kde nás nájdete?

U vás v kuchyni, v obývačke, v telefóne. Ak ešte nesledujete náš Instagram, Facebook alebo YouTube, teraz je ten správny čas začať. Každý deň na ňom nájdete nové meme z edície: ,,KORONA NÁS NEDOSTANE.“ Tešiť sa môžete aj na bohatý kontent z nových videií.

Večerné besiedky s komikmi

Keďže k vám chceme byť, čo najbližšie každý večer si môžete zapnúť live stream podcast na našom Facebooku aYouTube, kde nájdete naživo klábosiť troch či štyroch komikov o hocičom. Keďže sa humorom zvykli aj živiť, čo sa aktuálne nedá povedať, sedenia sú efektívnejšie ako skype s terapeutom, keďže na chvíľku zabudnete, čo sa okolo deje.

Vždy v utorok a piatok o 22hej si tak isto na našom Facebooku a YouTube môžete nájsť aj matky v akcií a fanúšičky dobrého alkoholu, naše komičky SimonuLujzu.

Taktiež sme pre vás oprášili Debilné vtipy a tie môžete sledovať v premiérových dueloch raz do týždňa o 17:00. Aby ste žiadne nezmeškali, sledujte naše sociálne siete, kde vždy nájdete informácie o prenose.

Ak aj vám napadá nejaký iný spôsob akým by sme sa k vám priblížili či vám iným spôsobom spríjemnili deň, nebojte sa posielať nám vaše podnety na Instagramalebo Facebook.

Ďakujeme za podporu!

Dnes večer by sme možno stáli na javisku vo vašom kulturáku, namiesto toho streamujeme z obývačiek, kuchýň a záchodov. Snažíme sa počas karantény ostať s vami a aj zaplatiť hypotéku. Vieme, že je množstvo povolaní na ktoré korona zaútočí inak ako zvýšenou teplotou a my sme jedným z nich. Sme pripravení toto celé zvládnuť s humorom, lebo inak to nepôjde a ak sa vám to páči, môžete nás pravidelne týždenne podporiť kúpou virtuálnej vstupenky na naše podcasty.

Podporiť nás môžete tu bit.ly/KarantenaPodcast.

Zvládneme to…

Humor je korením života ako vravievali už naši starí rodičia a práve dnes si na ich poučky spomíname viac. Mnohí by si priali, aby sa učili štrikovať, keď im to babka radila či dokázali s takou vášňou lúšťit celý deň krížovky ako ich dedko. Najdôležitejšie v čom si však z nich môžeme zobrať príklad je to, že prežili všetko. Pekne pomaly, z nohy na nohu, zo dňa na deň. A presne tak to zvládneme aj my spolu s humorom a priateľmi v online priestore.

#smevtomspolu

Vidíme sa čoskoro

Vaše Silné reči