Objednajte si náš newsletter.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA A BUĎTE AKO PRVÍ INFORMOVANÍ O VYSTÚPENIACH A NOVINKÁCH SILNÝCH REČÍ!

Instagram

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Personalizované priania

Rozmýšľate ako vyčarovať vášmu blízkemu prekvapenie na tvári a nezabudnuteľnú spomienku? V tom prípade máme niečo pre Vás!

Darujte svojmu blízkemu originálne prianie od jedného z našich komikov podľa vášho výberu. Prianie je personalizované a preto od vás potrebujeme aj niekoľko informácií o oslávencovi, ktoré nájdete v inštrukciách nižšie. Prianie je potrebné objednať v dostatočnom časovom predstihu (minimálne týždeň). Čím skôr, tým lepšie. 🙂

Video s blahoželaním obdržíte priamo na váš email vo vami určenom termíne a oslávenec sa o tento darček môže podeliť aj so svojimi priateľmi. Neváhajte a získajte status najlepšieho vymýšľača darčekov ešte dnes. Veď ako sa hovorí: ,,Všetko, čo darujeme, je naše.“

INŠTRUKCIE K OBJEDNÁVKE:
1. vyber si komika, prípadne dvoch, ak by z objektívnych príčin prvý nemohol
2. napíš nám na  priania@silnereci.sk pre bližšie detaily ohľadom realizácie (termín, výber komika, cena)
3. do emailu nezabudni pripísať odpovede na tieto otázky o oslávencovi:
    (meno, zamestnanie, status, hobby, zaujímavé nedostatky či ojedinelé vlastnosti, prípadne niečo, čo by si chcel spomenúť)
 
Už teraz sa spolu s tebou tešíme na prekvapené a dojaté tváre ľudí, ktorých máte radi počas karantény ešte intenzívnejšie ?
Podporte nás