Objednajte si náš newsletter.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA A BUĎTE AKO PRVÍ INFORMOVANÍ O VYSTÚPENIACH A NOVINKÁCH SILNÝCH REČÍ!

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Naše shows

STAND-UP COMEDY SHOW

Prídeme najmenej štyria a keď sa bude dať, tak pokojne aj osemnásti! Pochodili sme už celé Slovensko od Komárna po Svidník a poznajú nás už aj v Brne či Prahe. Väčšinou prídeme štyria a od každého komika si užijete dva 10 – 15-minútové sety. Ak chcete vidieť čo najviac komikov naraz, každú sezónu veľkolepo otvárame a zakončujeme pred 800 ľudmi v bratislavskej Starej Tržnici.

Každý z komikov vyniká svojím nezameniteľným rukopisom, preto si počas takmer dvojhodinovej show každý z vás isto príde na svoje. Na našom YouTube si môžete pozrieť, ako vyzerajú naše vystúpenia, ale naživo je to stokrát lepšie, takže lístky na naše shows kupujte na na tomto mieste.

SÚBOJ KOMIKOV

Predstavte si Partičku, ktorá je vtipná a nie je tam Dangl. Súboj komikov je veselá show, ktorá vás vezme na vychádzku do nepredvídateľných hláv našich komikov. Štyria komici, jeden moderátor a šesť kôl, v ktorých sa stretne každý s každým. Improvizačné a herecké schopnosti našich komikov ohodnotíte po každej disciplíne práve vy – naši diváci a určíte, ktorí dvaja postúpia do veľkého finále. Medzi súťažnými kolami sa tešte na výmeny názorov, urážok a provokácií, pretože toto je súboj, kde si naozaj nikto nič nedaruje. Niekedy to schytá jeden z komikov, niekedy moderátor, ale vždy je to zábava, ktorá sa už nikdy nebude opakovať. Lístky na súboj komikov kúpite na silnereci.sk/suboj.

SILNÉ REČI VS. (ROAST SHOW)

Nie je nič lepšie, ako sa vysmievať z človeka, ktorého máte radi, neurazí sa a ešte vám to na konci aj vráti. V zahraničí je formát roast show (z anglického roast – zosmiešňovať) veľmi obľúbený a pokladá sa za poctu, ak vás posadia do horúceho kresla vtipov namierených len a len na vašu osobu. Štyria komici a jeden hosť nekomik sa celý večer vysmievajú zo známeho človeka, no tu sa zábava nekončí. Na konci show si ostatných komikov za mikrofónom podá on sám a celý vesmír je naspäť v rovnováhe. Máme za sebou úspešné roasty Jana Gorduliča či Gaba Žifčáka už teraz sa tešíme na ďalšie obete. Zažite aj vy atmosféru večera, kde uraziť znamená mať naozaj rád. Jeden z našich roastov si môžete pozrieť tu. Lístky na show Silné Reči VS. kupujte tu.

OPEN MIC NIGHT

Bolo nás osemnásť… A hľadáme ďalších! Každý mesiac si môžete v Bratislave užiť Open mic night. To je noc, počas ktorej dávame šancu nádejným hviezdam stand-upovej scény po prvýkrát okúsiť pódium. Buď zažiara, alebo padnú a zhasnú. Ale taký je život. Uvidíte ale aj vašich obľúbených komikov, ktorí tento večer radi využívajú, aby si na vás vyskúšali svoje nové vtipy. Ak sa chceš stať súčasťou Open mic night a vyskúšať si svoje prvé tri minúty pred publikom, stačí ak napíšeš e-mail na joetrendy@silnereci.sk. Ak ešte nemáme naplnenú kapacitu, určite ťa radi privítame. Lístky na Open Mic Night kúpite tu.

SILNÉ REČI ENGLISH EDITION

V Silných rečiach máme aj komikov, ktorí pravidelne vystupujú za hranicami našej krajiny a neboja sa vtipkovať v cudzom jazyku. Bratislava je tradičný uzol národností a kultúr a smiech je univerzálnym jazykom. Presne preto sme založili špeciálnu edíciu Silných rečí v anglickom jazyku, kde uvidíte vašich obľúbených slovenských komikov vtipkovať netradične po anglicky a večer zakončí významných hosť zo zahraničia. If you understand this, go buy yourself  some tickets. Lístky na English Edition kúpite tu.

STAND-UP COMEDY ŠPECIÁL

Výnimočná show jedného komika, zväčša sprevádzaná jedným predskokanom, je formátom, ktorý sme na Slovensku odštartovali ako prví.

Vyše hodinová show jedného muža (či ženy) vám poskytne detailný pohľad do duše komika, ktorý toto predstavenie pripravoval dlhé mesiace. Priekopníkmi u nás sú Jakub Lužina, Michael Szatmary, Matej Adámy či Milan Docent Sedliak.

DIVNÝ MUŽ

Jakub Lužina, obľúbený a nezameniteľný komik sa ako prvý rozhodol pre náročnú úlohu. Jeho špeciál Divný muž zaznamenal úspechy v piatich slovenských mestách a v Bratislave niekoľkokrát vypredal domovský Luna bar. Hodina a pol plná jedinečných príhod divného muža odštartovala „vek špeciálov“ na slovenskej komediálnej scéne.

PROFESIONÁLNY ŽID

Michael Szatmary je stálicou slovenského humoru už celých 8 rokov a za ten čas sa stal nielen sexsymbolom a idolom všetkých pohlaví, ale aj skúseným komikom, ktorý pre vás pripravil vyše hodinový špeciál. Zistíte nielen to, ako vyzerá bežný život otca, moderátora a komedianta, ale v prvom rade Žida. Michael Szatmary sa na tématiku Židov a židovstva díva z úplne nového pohľadu a okrem hodiny humoru vás zasype aj dávkou histórie a vedomostí. Jeho špeciál ste mohli videť v 9 mestách na Slovensku a v Bratislave musel pre veľký záujem divákov show niekoľkokrát reprízovať.

SPRÁVA O STAVE REPUBLIKY

Matej Adámy je vyštudovaný politológ, ktorý vážne rozhovory o politike prináša v krajšom a hlavne zábavnejšom šate. Matej je milovník čierneho humoru a vecí povedaných natvrdo a  dokázal to vo svojom špeciále s názvom Správa o stave Slovenskej republiky. Ten mal premiéru v roku 2019 a v januári 2020 sme sa dočkali pokračovania. Kvalitnú politickú satiru v súčasnosti potrebujeme viac ako inokedy a preto je Správa o stave Slovenskej republiky veľkolepým darom pre všetkých, ktorí majú radi intelektuálny humor a triezve myšlienky. Správu 2020 videli fanúšikovia v Bratislave a Košiciach a napriek svojej mizantropii Matej pridal a opäť vypredal ešte jedno bratislavské predstavenie.

 

 

Podporte nás