Objednajte si náš newsletter.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA A BUĎTE AKO PRVÍ INFORMOVANÍ O VYSTÚPENIACH A NOVINKÁCH SILNÝCH REČÍ!

Naše shows

STAND-UP COMEDY SHOW

Klasická stand-up comedy show, ktorú vám ponúkame ako hlavné menu našej formácie sa svojou štruktúrou aj trvaním podobá známym zahraničným scénam. Originálnu stand-up comedy show zloženú z najmenej štyroch a najviac osemnástich komikov zažijete v mnohých mestách po Slovensku v rovnakej kvalite ako v domovskom bratislavskom klube či vo veľkolepých priestoroch Starej Tržnice. Každý z komikov vám v nadupanom, približne 10-15 minútovom vstupe naservíruje šťavnatú dávku humoru. Vo formácií Silné reči aktuálne účinkuje 18 komikov a preto sa môžete tešiť na rozmanitú ponuku humoru a pútavú show, ktorá je dramaturgicky vystavaná tak, aby si každý divák prišiel na svoje. Ako vyzerá takéto vystúpenie si môžete pozrieť na našom YouTube. Lístky na tieto shows kúpite na silnereci.sk/listky.

SÚBOJ KOMIKOV

Dobrodružná show, ktorá vás plynule zoberie na vychádzku do bežného sveta komikov. V Súboji sa predstavia piati súťažiaci a jeden moderátor. Po dvojiciach súťažia v špeciálnych disciplínach, ktoré overia ich psychickú aj fyzickú kondíciu. Rozhodcami sú samotní diváci, čo aj komikov núti zápasiť o sympatie ešte tvrdšie. Svoje zbrane však nevystavujú len v súbojoch, ale hlavne vo vzájomnom provokovaní medzi súbojmi. V Súboji môžete autenticky zažiť komikov v najslabších chvíľach, ale aj vo chvíľach šialeného šťastia z vytúženého víťazstva. Lístky na súboj komikov kúpite na silnereci.sk/suboj.

SILNÉ REČI VS. (ROAST SHOW)

Dezert, ktorý vám prinášajú Silné reči ako jedny z prvých na Slovensku, pričom v zahraničí roast shows lámu rekordy v obľúbenosti. Griluje sa (z anglického roast) jeden známy človek, ktorý si sadne do horúceho kresla a svoje nervy bude musieť držať na uzde až do záveru večera, kedy si ostatných komikov za mikrofónom podá on sám. Zažili sme úspešný roast Jána Gorduliča a to nielen preto, že sa dá o ňom mnoho povedať, ale aj preto, že 6 roastmasterov naozaj vie, čo robí, keď skladajú inteligentné a pritom trefné pripomienky na adresu roastovanej osoby. S akou úctou dokáže dve hodiny kritiky uniesť ďalší adept na ,,kreslo smrti“, môžete zažiť už čoskoro. Ako vyzerá taký roast, si môžete pozrieť tu. Lístky na show Silné Reči VS. kúpite tu.

OPEN MIC NIGHT

Aj napriek širokej plejáde aktívnych komikov, Silné reči neprestávajú s hľadaním nových talentov. Každý mesiac si môžete v Bratislave užiť Open mic night, kde sa predvedú nádejné hviezdy stand-upovej scény. Pochutnáte si aj na známych komikoch, ktorí tento večer radi využívajú, aby si na vás vyskúšali svoje nové vtipy. Ak sa chceš tiež stať súčasťou podobného večera, stačí ak napíšeš na stránku na joetrendy@silnereci.sk. Radi ťa privítame. Lístky na Open Mic Night kúpite tu.

SILNÉ REČI ENGLISH EDITION

Vo formácií Silných rečí sú komici, ktorí pravidelne vystupujú za hranicami našej krajiny a neboja sa vtipkovať v cudzom jazyku. Zároveň Bratislava ako taká spája ľudí mnohých rás a národov a ich spoločným menovateľom nie je len angličtina, ale aj chuť sa smiať. Presne preto sme sa rozhodli vyvinúť špeciálnu edíciu Silných rečí v anglickom jazyku, kde aj uvidíte známych komikov. Tiež je to príležitosť uvidieť mnoho mladých zahraničných talentov, ktorí sa prihlasujú už týždne dopredu, aby mohli aj inej krajine ochutnať podporu publika. Lístky na English Edition kúpite tu.

STAND-UP COMEDY ŠPECIÁL

Výnimočná show jedného komika, zväčša sprevádzaná aj predskokanom, je formátom, ktorý Silné reči na Slovensku odštartovali ako prvé. Jeden komik a jeho príbehy vo vyše hodinovom časovom úseku sú poskladané tak, aby ste sa ani chvíľu nenudili a zároveň si z predstavenia odniesli konzistentné posolstvo konkrétneho človeka. Priekopníkmi u nás sú Jakub Lužina, Michael Szatmary, Matej Adámy či Milan Docent Sedliak.

DIVNÝ MUŽ

Jakub Lužina, obľúbený a nápaditý komik sa ako prvý rozhodol pre náročnú úlohu. Jeho špeciál Divný muž zaznamenal úspechy vo viac ako piatich slovenských mestách a v Bratislave niekoľkokrát vypredal domovský Luna bar. Hodina plná jedinečných príhod divného muža odštartovala „vek špeciálov“ na slovenskej komediálnej scéne.

PROFESIONÁLNY ŽID

Michael Szatmary je stálicou slovenského humoru už celých 8 rokov a za ten čas sa stal nielen sexsymbolom a idolom všetkých pohlaví, ale aj skúseným komikom, ktorý pre vás pripravil vyše odinový špeciál, kde zistíte nielen ako vyzerá bežný život otca, moderátora a komedianta, ale v prvom rade Žida. Michael Szatmary vo svojom špeciále spomína tématiku Židov a židovstva z úplne nového pohľadu a preto je jeho hodina humoru aj dávkou histórie a vedomostí. So špeciálom ste ho mohli videť v 9 mestách na Slovensku a v Bratislave, kde musel pre veľký záujem divákov show niekoľkokrát reprízovať.

SPRÁVA O STAVE REPUBLIKY

Matej Adámy je vyštudovaný politológ, ktorý vážne rozhovory o politike prináša v krajšom a hlavne zábavnejšom šate. Matej je milovník čierneho humoru a vecí, povedaných natvrdo a preto si vo svojom špeciále s názvom Správa o stave Slovenskej republiky, ktorý premiéroval v roku 2018 a pokračovania sa dočkáme v roku 2020, nedáva servítku pred ústa. Je len málo období v histórií našej krajiny, kedy sme politickú satiru potrebovali viac ako dnes a preto je Správa o stave Slovenskej republiky veľkolepým darom pre všetkých, ktorí majú radi intelektuálny humor a triezve myšlienky. Jeho špeciál sa rýchlo vypredal a ako správny dobrodinec pridal predstavenie v Bratislave.