Objednajte si náš newsletter.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA A BUĎTE AKO PRVÍ INFORMOVANÍ O VYSTÚPENIACH A NOVINKÁCH SILNÝCH REČÍ!

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Sám veľký zakladateľ, líder a hlava show. Pracuje tiež ako scenárista, usilovný hľadač dier na trhu, kreatívec a občas sa zapotí aj ako režisér. Jeho najväčšou vášňou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťanmi. Okrem Silných rečí je jeho srdcovým projektom online showka Ťažký týždeň a napriek tomu, že ho irituje ľudská hlúposť a zo všetkého si robí srandu sa snaží byť na staré kolená k ostatným naozaj fér.

Facebook

Jano&Jano je podcast kamarátov Jana Gorduliča a Jana Machaja, v ktorom sa rozprávajú o veciach, o ktorých sa nemajú s kým rozprávať. Jano Gordulič je bývalý poštár Janko, dnes podnikateľ s humorom, zakladateľ show Silné reči, Ťažký týždeň a producent. Jano Machaj je bývalý päťkár a neskôr učiteľ, učiteľ, ktorý sa však dnes zaoberá inováciami vo vzdelávaní a je spoluautorom projektu Fenomény sveta.

V druhej epizóde sa bavia o pamäti. čo všetko je pamäť, ako funguje a čo sa s ňou dá robiť? Ako si človek predstavoval pamäť a čo bola naša prvá spomienka? Kniha, ktorú chcel Jano odporučiť na prečítanie je Metafory pamäti od Draaisma Douwe (poznámka: trochu náročnejšie čítanie). Okrem toho sme sa rozprávali o knihe Parazit od Petra Jamesa, ktorá je fakt stará (1993). Tá novšia, ktorá je na podobnú tému – upload obsahu pamäti človeka je: Fall; or, Dodge in hell od Neala Stephensona.

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .