Objednajte si náš newsletter.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA A BUĎTE AKO PRVÍ INFORMOVANÍ O VYSTÚPENIACH A NOVINKÁCH SILNÝCH REČÍ!

Instagram

Unsupported get request. Object with ID '17841401678346453' does not exist, cannot be loaded due to missing permissions, or does not support this operation. Please read the Graph API documentation at https://developers.facebook.com/docs/graph-api

Sám veľký zakladateľ, líder a hlava show. Pracuje tiež ako scenárista, usilovný hľadač dier na trhu, kreatívec a občas sa zapotí aj ako režisér. Jeho najväčšou vášňou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťanmi. Okrem Silných rečí je jeho srdcovým projektom online showka Ťažký týždeň a napriek tomu, že ho irituje ľudská hlúposť a zo všetkého si robí srandu sa snaží byť na staré kolená k ostatným naozaj fér.

Facebook

V tejto epizóde sa Janovia bavia o Pravde. Existuje absolútna pravda? Čo s množstvom poloprávd a bullshitov, ktoré nás obklopujú? Možno je cestou von antický skepticizmus, alebo dokonalá mentálna výbava, ktorá odlíši Pravdu a praudu na prvý pohľad. V podcaste možno Pravdu nenájdete, ale aspoň sa pri tom zabavíte a zamyslíte. Jano M. rozprával aj o dokumente od New York Times o Fake news. Nájdete ho tu: https://www.nytimes.com/video/opinion alebo si ho vyhľadajte na YouTube. Spomínal tiež aplikáciu InVID, ktorá dokáže na webe vyhľadať a porovnať rôzne videá.