Objednajte si náš newsletter.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA A BUĎTE AKO PRVÍ INFORMOVANÍ O VYSTÚPENIACH A NOVINKÁCH SILNÝCH REČÍ!

Online event od Silných rečí na kľúč
Mám záujem
Silné reči ponúkajú vymakané online eventy
Už ste vypozerali Netflix, nudia vás fádne videohovory a doma to už fakt začína byť peklo? Spravte si vo firme online párty so Silnými rečami!
text eventy@silnereci.sk
text +421 907 498 468
A čo vieme?
V skratke: Všetko.
Detailne: Zabezpečíme komplet event od začiatku do konca, čo znamená námet, scenár, réžiu, účinkujúcich, produkciu, live stream cez vlastnú platformu digitalna.party, s online chatom, hlasovaním, kvízom, zaslanie darčekov pred eventom, dokrútky, testovanie účinkujúcich, prenájom priestoru a techniky, tlmočenie,eventovú grafiku, zvučky, jingle, predely, titulky.
Jediné, čo nevieme, je vybaviť vzducholoď, ktorá za dve minúty obletí celú Zem dvakrát. Aj keď, spýtajte sa o pol roka.
Dobré nie?
Aký program vieme ponúknuť?
 
Stand-up
Máme pre vás na výber 15 stand-up komikov a každý z nich vás dokáže rozosmiať tak, že vám bude smutno, že to už skončilo. Ponúkame 10 až 15 minútové vystúpenia.
 
Debilné vtipy
A môžete si vybrať tému, akú chcete. Či už homeoffice, korona, alebo politika. Je to na vás.
 
Roast zamestnancov, vedenia, alebo celej firmy.
To znamená, že si spravíme žarty na váš účet a vy sa pri tom zabavíte.
 
Ťažký týždeň s Janom Gorduličom o dianí vo vašej firme.
Jano vo svojej show Ťažký týždeň vtipne glosuje dianie u nás aj vo svete. Pre váš event vám môže vyrobiť jednu epizódu o vašej firme. Môže zhodnotiť váš rok, sezónu, kampaň, alebo si len tak bohapusto pošpásovať.
 
Talkshow so Simonou.
Simona si na svoj gauč pozve predstaviteľov firmy a bude s nimi viesť neformálny rozhovor, v ktorom sa vaši zamestnanci môžu dozvedieť aj niečo viac z ich súkromia, či z pozadia firmy. Teda podľa toho, koľko budú chcete prezradiť.
 
Hudobné vystúpenie.
Máte obľúbenú kapelu a chcete aby hrala na vašom evente? Zariadime. A ak sa neviete rozhodnúť, vieme vám odporučiť kapely v rôznych cenách.
 
Kvíz podľa vašich predstáv.
Chcete kvíz o vašej firme? Alebo sa otestovať vo všeobecnom prehľade? Nie je problém ani to. Na kľúč priopravím eonline jkvíz, ktorý odvysielame z powerpointovej prezentácie a účastníci budú môcť hrať priamo vo videorozhraní pomocou Google formulárov.
A samozrejme množstvo iných prvkov vymyslených špeciálne pre vás.
Mám záujem
Váš Event
Koho chcete ako moderátora? Jana Gorduliča? Štefana Skrúcaného? Lacného Michala - teda Tomáša - Hudáka? Alebo niekoho úplne iného? Výber je na vás, vybavenie na nás.
Tak isto vieme prenajať priestor a to nás domáci Silné Reči Comedy Club. Ak chcete iný priestor, nie je problém. Je to vás event.
A koľko to všetko stojí? Môžete si sami vybrať...
Vlastné videorozhranie
Vyvinuli sme vlastnú platformu digitalna.party, na ktorej odvysielame váš event cez náš streamovací systém s veľkou kapacitou (rádovo tisíce súčasne sledujúcich divákov), priamo v ktorej môžu sledujúci hrať kvíz, položiť otázku a interagovať s účinkujúcimi prostredníctvom sli.do, alebo si chatovať medzi sebou. Samozrejmosťou je možnosť prepínať si medzi niekoľkými jazykovými verziami streamu v prípade, že vaša firma bilingválna, či multilingválna.
Čo dostanete do 5 000 €?
Základný event ponúka v rámci hodiny interaktívny online kvíz pre Vašich zamestnancov, Debilné vtipy na Vami vybranú tému, porozprávame sa s vedením firmy, a zakončíme to stand-upom v podaní našich komikov. Celý program je moderovaný jedným z našich komikov a kvalitne zabezpečený po technickej stránke (livestream, kamery, osvetlenie, ozvučenie, strih..). Všetko vieme vysielať na zaheslovaniej platforme názoveventu.digitalna.party (zahrnúté je tam priamo sli.do a aj chat) Event môžete mať v anglickom alebo slovenskom jazyku.
Keď chcete dať 10 000 € dostanete ešte viac!
Program základného eventu je doplnený o Talk Show vedenia firmy so Simonou. Rovnako sa vieme spojiť s vybranými zamestnancami priamo v live prenose a zároveň zamestnancov vieme na základe poskytnutých informácií o nich zroastovať. Tak isto do programu vieme zahrnúť aj odovzdávanie cien „najlepší zamestnanec roka“ a pod. Na celý event vieme pripraviť grafiku (predely, titulky, zvučky…) ako aj pripraviť video pozvánku, ktorú viete rozposlať všetkým zamestnancom.
A ak chcete investovať nad 10 000 €, čaká vás ešteee viac!
Tu sú vaše možnosti priam nekonečné! Vieme spraviť všetko čo v základnom a väčšom evente a doplniť o ďalšie body programu. Celý program vieme pripraviť napríklad v štýle „Late night show“, kde moderátorom by bol buď Ján Gordulič, alebo vami vybraný moderátor. Pripraviť môžeme „Ťažký rok vo firme“ na spôsob ťažkého týždňa alebo si tému show vyberiete. Do event vieme zakomponovať živú kapelu, ktorá pri dopĺňala program o hudobné vstupy a predely. Pri interaktivnejšom type eventu, vieme pripraviť možnosť online karaoke, pri ktorom by sa Vaši zamestnanci mohli natočiť a zaslané videá by sme vedeli zostrihať do krátkeho „aftermovie“. Vyslali by sme náš štáb za vybranými zamestnancami a pripravili dokrútky, ktoré by opäť obohatili firemný večierok. Náš komik Jakub Zitron Ťapák si môže zobrať do rúk Vašu webstránsku a ponachádzať na nej „chyby“, tak ako to vie robiť v jeho show Roasted. Vašim zamestnancom vieme rozposlať balíky, ktoré si môžu pri pozeraní online večierku rozbaliť a vychutnať. Samozrejme, ak máte pocit, že by ste chceli niečo naviac, pripravíme.
Ak sme vás presvedčili, kontaktujte nás, najlepšie aspoň mesiac pred eventom, nech to všetko do detailu vieme pripraviť.
Mám záujem
text eventy@silnereci.sk
text +421 907 498 468