OBJEDNAJTE SI NEWSLETTER

Instagram

Cannot call API for app 591315618393932 on behalf of user 3325023457758686

Silné Reči Comedy Club

 

Máme prvý comedy club v strednej Európe! 

INFO: Kvôli pandémii je Comedy Club momentálne zatvorený. Tešíme sa na otvorenie!

A ty nás chceš prísť navštíviť.

Vlastný klub sa nám po 11 sezónach podarilo založiť v priestoroch Malej scény, ktoré zdieľame s rovnomenným divadlom a máme tam aj svoju kaviareň Comedy Cafe. Nájdete nás na adrese Dostojevského rad 7. 

Lístky na naše shows v clube ako aj inde po celom Slovensku si zakúpite na tomto mieste.

A čo k tomu povedal majiteľ Jano Gordulič?
„Len úplný šialenec by v týchto časoch otváral podnik, takže som si logicky otvoril dva. Nový priestor nám dá možnosť rásť – testovať nové predstavenia, organizovať workshopy, rozbehnúť improvizačnú show. Odkedy sme so Silnými rečami na scéne, dávam si každých niekoľko rokov ciele, ktoré chcem dosiahnuť.

Najprv to bolo, aby dokázala show večer prebehnúť bez v pohode mojej prítomnosti, potom sme dostali Silné reči do televízie, podarilo sa nám mať v priemere 15 vystúpení mesačne, založili sme vlastnú internetovú telku a môj zatiaľ posledný nesplnený sen bol vlastný klub.

Pre ľudí to znamená viacej možností nás uvidieť naživo, pre nás pocit domova a aby toho nebolo málo, otvárame aj kaviareň – ideálne miesto na stretko, prácu, prvé rande, rozchod či len malépresosmliečkom. Ak si u nás budete chcieť zorganizovať narodeninovú párty alebo firemný event, v kaviarni máme 60 miest a v divadelnej sále až 170.“

Áno, je to tak, club nám prišiel otvoriť sám pán maestro Milan Lasica. A Janovi sa ho dokonca podarilo rozosmiať.

COMEDY CAFE JE TU PRE VÁS OD PONDELKA DO SOBOTY!

Otvorení sme v pondelok až piatok od 10:00 do 22:00 a v sobotu od 16:22:00. Denne tu môžete stretnúť ponevierať sa našich komikov, ktorí buď pracujú alebo hľadajú zmysel života. A určite sa pýtate, aké nápoje si môžete u nás dať. Pozrite si teda menu.

Máte záujem u nás v clube mať firemku? Chcete si prenajať naše priestory?

Tak potom si pozrite našu vymakanú prezentáciu a ozvite sa nám.

Vidíme sa v Silné Reči Comedy Clube! Juchúúú