Objednajte si náš newsletter.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA A BUĎTE AKO PRVÍ INFORMOVANÍ O VYSTÚPENIACH A NOVINKÁCH SILNÝCH REČÍ!

Facebook

Priatelia, priateľky, priaznivci, priaznivkyne!

Tento list píšem v špeciálny večer – zachvíľu neuvidím najdlhšie zatmenie Mesiaca v tomto storočí, lebo sú všade mraky, neuvidím najbližšie postavenú planétu Mars, ale zato Vám oznámim najspektakulárnejšiu správu:

Na jeseň začíname so Silnými Rečami 10. sezónu. Desiatu! Som šťastný, dojatý a spolu so všetkými pripravený vyraziť do terénu s novými materiálmi. Jej veľkolepé otvorenie sa odohrá v bratislavskej Starej Tržnici 24. septembra, lístky nájdete v Ticketportali.

Ešte predtým však poobrážame niekoľko miest – príďte sa na nás pozrieť napríklad:

  1. septembra do Komárna
  2. septembra do Žiliny
  3. septembra do Modry
  4. septembra do Prahy
  5. septembra do Brna
  6. septembra do Piešťan

Ostatné vystupká nájdete ako už klasicky na našom Facebooku. Pozor, ak ste ešte nevideli stand-up špeciál nášho Jakuba Lužinu s názvom Divný muž, tak ho choďte omrknúť 16. augusta do bratislavského Luna Baru. Stojí to za to a verte, že po jeho absolvovaní už nikdy nebudete ako predtým.

S naším novým a voňavým projektíkom Súboj Komikov sa ukážeme 13. septembra v Luna Bare v Bratislave26. septembra v Žiline, tak sa príďte pokochať krvilačnými duelmi medzi komikmi a smiešnymi disciplínami, ktoré budú musieť splniť.

Okrem toho, zjavíme sa aj na Grape festivale v chrumkavej zostave: ja, Michael Szatmary, Tomaš Hudák, Simona, Jakub Gulik, Jakub Lužina a Docent, tak si na nás medzi všetkými tými pivkami nájdite čas.

Čo som to ešte chcel? Asi už len to, že si vážim, že ste našimi fanúšikmi a fanúšičkami po celé tie dlhé roky a ak môžete a chcete, šírte o nás dobrú zvesť aj ďalej.

Váš oddaný

Jano Gordulič